Проект Дім Йога

«Дім Йога» — це проект, який об’єднав в собі багато напрямків йогічного та здорового способу життя, що повноцінно доповнюють один одного. Це: заняття з йоги, магазин корисних, еко та хенд-мейд речей, майстер-класи по приготуванню вегетаріанських страв, лекції по медитації, вебінари, марафони та багато цікавого.

«Дім Йога» — це не просто йога-студія, чи магазин йога-речей. Створивши «Дім Йога», ми перш за все відкрили для Вас світ йоги та здорового способу життя. Це Дім, який наповнює, розвиває та дає більше, ніж просто спортзал.

«Дім Йога» — це студія йоги, семінари, виїзди, ретрити. Це тренінги та соціальні проекти. Це місце для розвитку та натхнення.

В нашому магазині «Йогічні штуки» Ви знайдете цікаві та корисні речі. В бібліотеці «Мудрі книги» безліч книг, журналів та статей, що допоможуть глибше пірнути в світ йоги.

Нещодавно ми відкрили для Вас йогічне місце для саморозвитку — «YogaPlace». Завітавши сюди, у вас буде можливість індивідуально позайматися йогою, подивитися повчальні відео на великому екрані, посмакувати домашніми смаколиками та попити чай.

«YogaPlace» — це місце, створене для самостійного відпочинку та розвитку. Тут є проектор, книги, комп’ютер, WiFi та приємна затишна атмосфера.

«Дім Йога» — справжній дім для йогів в центрі міста, по-справжньому, по-душевному, по-домашньому.

Хто ми?
Часто про щось мріючи, ми хочемо щоб все збулося за допомогою змаху чарівної палички. Але в кожній справі найцікавішим є сам процес втілення та здійснення своїх мрій.

І в нашому «Дім Йога» все відбувається завдяки натхненній праці чудової команди.

Отже, давайте знайомитись:

Оксана
Оксана

керівник та засновник проекту, йога-тічер

Макс
Макс

технічна підтримка, кіт

Діма
Діма

технічна підтримка, голова та руки нашого сайту