Оплата

За товар, придбаний у нашому магазині, та його доставку можна розрахуватися:

 • готівкою у нашому магазині, що знаходиться у місті Львів за адресою вул. Коперника, 29/5
 • Перевести кошти на картковий рахунок Приват Банку. Після підтвердження менеджера/продавця про наявність товару, Вам надається картковий рахунок (смс повідомленням або на електронну пошту), на який необхідно перевести кошти із врахуванням комісії.
 • післяплатою, що можлива при доставці таким перевізником як Нова Пошта. Замовлення оплачується при отриманні вантажу у відділенні перевізника у Вашому місті або при отриманні за вказаною адресою. Вартість послуги післяоплати оплачується покупцем.

Не оплачуйте замовлення до підтвердження наявності товару менеджером.

Якщо у Вас виникли питання щодо здійснення оплати або Ви хочете здійснити оплату іншим способом, ніж вказано вище, будь-ласка, звертайтеся до менеджера магазину

Доставка

Наш інтернет магазин надає для Вас декілька варіантів доставки:

 • доставка кур’єром по місту Львів із врученням товару особисто в руки. Вартість такої доставки 25-40 грн. Кур’єрська доставка здійснюється нашими партнерами «Довезу» протягом одного робочого дня або наступного дня, якщо замовлення було здійснено після 18:30.
 • самовивіз: з нашого магазину можна здійснити у будь-який зручний для Вас час з 10:00 до 19:00 з понеділка по п'ятницю, або з 10:00 до 14:00 в суботу.
 • доставка по Україні здійснюється за допомогою послуг Нової Пошти. Приблизна вартість доставки килимка 50-100 грн. Все залежить від ваги, ціни та розміру, а також міста. Відправка замовлення відбувається протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання оплати.

Відмова від замовлення: Ви можете відмовитись від замовлення, якщо з певних причин воно Вам не підійшло або Вас не влаштовує якість товару. В цьому випадку Вам потрібно буде оплатити роботу кур'єра або вартість послуг Нової Пошти. Якщо товар виявився бракованим - повернення безкоштовне.

Всі питання стосовно доставки Ми розглядаємо індивідуально, тому будемо раді вислухати Ваші пропозиції та внести певні корективи в конкретну доставку. Якщо Ви маєте намір привітати когось із днем народження чи просто надіслати комусь подарунок, одночасно із замовленням надішліть текст привітання та ім’я одержувача на адресу dimyoga@gmail.com, ми вкладемо у посилку листівку з Вашим текстом та відправимо її адресату.

Гарантії

Якщо товар, який ми надіслали, не відповідає Вашим очікуванням, ми можемо його замінити або повернути за нього кошти протягом 14 днів, згідно закону.

Наш магазин працює згідно закону України "Про захист прав споживачів" та забезпечує своєчасне виконання всіх зобов’язань. Ми враховуємо усі думки та побажання наших клієнтів і завжди йдемо назустріч у вирішенні проблем.

Якщо товар Вам не підійшов чи просто не сподобався, Ви можете його повернути протягом чотирнадцяти днів. Якщо Ви вирішили це зробити, відправте товар (в його оригінальній упаковці) до нас будь-якою зручною для Вас службою доставки з поміткою "повернення www.dimyoga.com" та номером Вашого замовлення, і ми гарантовано повернемо Вам повну ціну товару (мінус комісійні банку чи поштові затрати, а також затрати на доставку). Товар, що повертається, повинен бути неушкодженим та невживаним. Ми залишаємо за собою право вирахувати з Вас пеню у випадку пошкодження товару чи упаковки. Рекомендуємо декларувати ціну відправлення, оскільки інакше транспортна компанія не несе відповідальності за втрату посилки. Придбаний товар можна обміняти на інший. За інформацією щодо обміну товару Ви можете звернутися до наших консультантів (наші контакти), які докладніше пояснять Вам порядок заміни, оплати та доставки товару.

Гарантійне обслуговування не здійснюється у разі недотримання вимог виробника щодо експлуатації, вказаних в інструкції по експлуатації.

Повернення товару

Ви можете відмовитись від замовлення, якщо з певних причин воно Вам не підійшло або Вас не влаштовує якість товару. В цьому випадку Вам потрібно буде оплатити роботу кур'єра або вартість послуг Нової Пошти. Якщо товар виявився бракованим - повернення безкоштовне.

Всі питання стосовно доставки Ми розглядаємо індивідуально, тому будемо раді вислухати Ваші пропозиції та внести певні корективи в конкретну доставку. Якщо Ви маєте намір привітати когось із днем народження чи просто надіслати комусь подарунок, одночасно із замовленням надішліть текст привітання та ім’я одержувача на адресу dimyoga@gmail.com, ми вкладемо у посилку листівку з Вашим текстом та відправимо її адресату.

Умови згоди

Персональні дані

На виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги.

 • Я підтверджую, що я повідомлений/-(а) без додаткового письмового повідомлення про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", мету збору даних та про те, що мої персональні дані передаються Продавцю з метою надання, отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги, а також ознайомлений (а) з положенням про обробку і захист персональних даних у базах персональних даних.
 • Мене повідомлено, що Власником бази даних є DimYoga, та що місцезнаходженням бази даних та Власника є м. Львів, вул Коперника, 29/5.
 • Також мені повідомлено, що при обробці моїх персональних даних Власник здійснює всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, зміни, блокування, відтворення, розповсюдження персональних даних, а також інших неправомірних дій.
 • Ми цінуємо Ваше право на особисте життя та нерозголошення Вашої персональної інформації. Ця Політика конфіденційності - правило, яким користуються всі співробітники нашого проекту, та регламентує збір і використання особистої інформації, яка може бути запрошена/отримана при відвідуванні нашого веб-сайту www.dimyoga.com, при використанні сервісу, при замовленні, листуванні або телефонній розмові. Якщо у Вас виникнуть питання або проблеми у зв’язку з конфіденційністю, надсилайте, будь-ласка, свої питання або зауваження на електронну адресу: dimyoga@gmail.com

Ми не вимагаємо реєстрації або надання такої інформації для перегляду нашого сайту та отримання доступу до його змісту. Якщо Ви не погоджуєтеся з будь-якою з умов даної Політики конфіденційності та вищезазначеного Положення про захист персональних даних, будь-ласка, не надавайте особисту інформацію.

Згоду на використання Вашої особистої інформації Ви можете відкликати в будь-який момент. Для цього достатньо надіслати повідомлення електронною поштою з поміткою в темі листа «Персональні дані» за адресою: dimyoga@gmail.com

Розголошення та передача даних

Ми не продаємо, не передаємо та не розголошуємо особисту інформацію, яку отримуємо на нашому сайті, третім сторонам без Вашої попередньої згоди. Ми розкриваємо особисту інформацію лише у випадках, визначених чинним законодавством України, а також:

 • Ми розкриємо інформацію в випадку запобігання злочину або завдання шкоди нам або третім особам
 • Ми розкриємо інформацію третім особам, що надають нам підтримку та послуги, за допомогою яких Ви отримуєте Ваше замовлення

Оновлення цього попередження

Ми можемо в односторонньому порядку змінювати або оновлювати частини цієї політики в будь-який час, без попереднього повідомлення. Будь-ласка, час від часу переглядайте Політику конфіденційності, щоб знати про її зміни та оновлення. Усі зміни до цієї Політики конфіденційності набувають чинності з моменту їх публікації. Коли Ви робите замовлення, Ви погоджуєтесь з новими умовами Політики конфіденційності в редакції, що діє на цей момент.

Співпраця та гурт

Ми здійснюємо не тільки роздрібну торгівлю по Україні, але і гуртову. Якщо ви йога студія та бажаєте продавати в себе килимки, одяг та аксесуари, то ми з радістю будемо з Вами співпрацювати. Також ця пропозиція цікава для інших магазинів з товарами для йоги для розширення свого асортименту.

Знижки для гуртових покупців:

 • при закупівлі на суму від 6000 грн знижка становить 10%
 • при закупівлі на суму від 9000 грн знижка становить 15%
 • при закупівлі на суму від 13 000 грн знижка становить 20%

Оплата:

 • безготівковий (переказ на картку Приват Банк)
 • після оплата через транспортну компанію

Доставка:

Доставка оплачується покупцем.
Для пересилки товару можна скористатися службою Нова Пошта або будь-якою іншою за Вашим проханням.

Волонтерство

Запрошуємо до співпраці та волонтерства усіх, кому цікаво створювати щось якісне та корисне для оточуючих та середовища.

Допомогти нам можна у багатьох галузях та напрямках, отож Ви просто надішліть нам вашого листа на пошту dimyoga@gmail.com із поміткою Волонтерство. У листі залиште Ваші контакти, коротко інформацю про Вас, та сфери діяльності, які Вас цікавлять.